








2 195 ₴
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 16Z втілює концепцію "мінімум для максимуму". Це ідеальна суперкомпактна і стильна наплічна сумка для повноцінної DSLR-камери з приєднаним зум-об'єктивом, де в додаткових кишенях можна розмістити всі найнеобхідніші аксесуари, і навіть настільний штатив Vanguard Vesta TT1. Розроблена, щоб забезпечити сумісність з більшістю популярних камер, Vesta Aspire гарантує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Відсутність спеціалізованих внутрішніх перегородок дозволяє альтернативно використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста, компактно розмістивши такі речі, як складана парасолька, термокружка, бокс для сніданків, iPhone, сонцезахисні окуляри та ін. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.400 |
| Вага (кг) | 0.370 |
| Вид | Сумка для фототехніки |
| Висота внутрішня | 275 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина (внутрішня) | 125 мм |
| Категорія | Сумки |
| Колір | Темно-синій |
| Комплектація | Сумка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Кількість відділень | 6 |
| Наявність | В наявності |
| Об'єм, л | 5.3 |
| Особливості | Водонепроникний матеріал |
| Розміри | 315х200х160 мм |
| Розміри в упаковці | 315х200х160 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип ременя | Плечові |
| Ціна | 2195.00 |
| Ширина (внутрішня) | 155 мм |