

3 398 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sol |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 8,5 мм |
| kolichestvoMest | 2 |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг, Піший та гірський туризм, Мисливство та риболовля |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | Весна - літо |
| ves | 2,96 кг |
| vesPalatki | 2-3 кг |
| vmestimost | 2 |
| vodonepronicaemostDna | 7000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 5000 мм у ст |