









5 418 ₴
Bo-Camp Single XL - міцне, зручне і дуже довге ліжко, яке чудово підійде для людей високого зросту. У розкладеному стані її розміри становлять 210х70 см та витримує до 100 кг. В той же час, завдяки продуманому алюмінієвому корпусу розміри в складеному вигляді дуже компактні, а вага трохи більше 6 кг. Ліжко легко складається у фрмі тубусу, та переноситься у зручному чохлі з ручкою. Займе мінімум місця у вашому багажі. Вона чудово підійде для поїздок на природу чи дачу, та зробить ваш ранок легким і радісним.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.55 |
| Вага (кг) | 6.20 |
| Вид | Розкладачки |
| Висота розкладачки | 48 см |
| Габарити в упаковці | 1020 x180x120 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектація | Ліжко розкладне - 1 шт; Чохол з ручкою - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження (кг) | 100 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Наявність | Немає в наявності |
| Призначення | Для подорожей | Кемпінгові | Сад місто | тураизм |
| Розміри | 2100 x700 x 480 мм |
| Розміри спального місця | 210х70 см |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 5418.00 |