









3 703 ₴
Сучасні штативи - досить складні і функціональні опори для фототехніки і оптичних приладів, які потребують надійного захисту та водночас мають бути легко і зручно транспортабельні. Саме з метою захисту та транспортування таких штативів створені сумки Vanguard Alta Action.

Як зрозуміло з назви, сумка Vanguard Alta Action 80 може вмістити штативи, моноподи, опори для стрільби та інше обладнання загальною довжиною до 80 см. М'які бічні стінки сумки захищають вміст не тільки від ударів, але і від потрапляння вологи.
Сумка має кілька варіантів кріплення на рюкзак: петля ALTA LINK із застібкою Velcro, або пара ремінців з фастексами. Також сумку можна транспортувати в руках, або на плечі. Всередині передбачена продовгувата кишеня для дрібних аксесуарів, як штативні майданчики чи аксесуари по догляду за оптикою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.480 |
| Вес (кг) | 0.380 |
| Вид | Сумка для фототехніки |
| Высота внутренняя | 170 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Глибина (внутрішня) | 130 мм |
| Категория | Сумки |
| Цвет | Темно-серый |
| Комплектация | Ремінь, Сумка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Количество отделений | 2 |
| Наявність | В наявності |
| Объем, л | 17.0 |
| Особенности | Водонепроникний матеріал, Кріплення для штатива |
| Розміри | 815х180х140 мм |
| Розміри в упаковці | 410х190х150 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип ремня | Плечові |
| Ціна | 3703.00 |
| Ширина (внутрішня) | 800 мм |