

2 274 ₴
Bo-Camp Compact - невисокий і привабливий розкладний, повністю алюмінієвий столик, який, завдяки компактним розмірам, можна використовувати не тільки на відкритому просторіі, але і в невеличкому наметі. А також він відмінно підійде для романтичних сніданків в ліжку. Завдяки складаним алюмінієвим ніжкам і алюмінієвій стільниці стіл має товщину лише 4 см в складеному вигляді і вагу 1.5 кг. Стільниця покрита стійкою до подряпин фарбою сірого кольору, термостійка і вологостійка, та буде зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.85 |
| Вес (кг) | 1.55 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 24 см |
| Габарити в упаковці | 570х360х40 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Стіл складний - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка (кг) | 25 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Алюминий |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Для дома|Кемпинговые|Сад город |
| Розміри | 560х340х240 мм |
| Розміри стільниці | 56x34 см |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 2274.00 |