





1 782 ₴
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 12 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Це найкомпактніша і найлегша в колекції наплічна сумка, що може також бути прикріплена на поясний ремінь. Вона призначена бездзеркальних камер та компактних дзеркальних камер початкового рівня, та дозволяє додатково розмістити всередині невеличкий плоский об'єктив, а також найнеобхідніші аксесуари. Розроблена для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімний внутрішній розділювач дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.230 |
| Вес (кг) | 0.180 |
| Вид | Сумка для фототехніки |
| Высота внутренняя | 110 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Глибина (внутрішня) | 95 мм |
| Категория | Сумки |
| Комплектация | Розділювачі, Сумка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Количество отделений | 3 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Объем, л | 2 |
| Особенности | Водонепроникний матеріал |
| Розміри | 205х120х155 мм |
| Розміри в упаковці | 205х120х155 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип ремня | Плечові |
| Ціна | 1782.00 |
| Ширина (внутрішня) | 160 мм |