



1 089 ₴
Technoline Modell R Mint - це класичний настільний будильник у корпусі приємного м'ятного кольору з яскравим білим LED-підсвічування циферблату, абсолютно безшумним механізмом з плавним рухом секундної стрілки та будильником з функцією відкладеного сигналу Snooze. В нижній частині годинника є пласка частина для стійкого встановлення на столі.
Функції:
Годинник:
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technoline |
| Дополнительные характеристики часов-радио | |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години|Секунди|Хвилини |
| Вага в упаковці, кг | 0.230 |
| Вес (кг) | 0.180 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Цвет | Мятный |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект поставки | Годинник; Батарейка AA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Механизм | Кварцевий |
| Назначение | В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|У вітальню|Універсальні |
| Розміри | 121 х 121 х 42 мм |
| Розміри в упаковці | 140 х 135 х 60 мм |
| Розміри циферблата | 108 x 108 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Точность хода | +/- 1 хв в місяць |
| Форма корпуса | Круглая |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Будильник|Годинник |
| Штрихкод | 4029665100142 |