


3 481 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Opticron |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, г | 180.0 |
| Вага, г | 131.0 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 100 x 38.6 x 34.6 мм |
| Гарантия | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Герметичність конструкції | Захист від запотівання. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Додаткові характеристики | Фокусування важелем в центральному положенні; Надзичайно мала дистанція мінімального фокусування; Високоякісний алюмінієвий корпус з гумовим захисним покриттям; Петля для кріплення ремінця на руку; |
| Диаметр выходного зрачка | 3.13 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Комплект поставки | Кришка об'єктива, Кришка окуляру, Монокуляр, Ремінь на руку, Серветка для протирання оптики, Чохол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 8x |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8.0 |
| Межа фокусування від, м | 1.5 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.5 м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Оправи окулярів | Висувна |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлююче покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 119.0 |
| Назначение | Військова справа|Повсякденне використання|Риболовля|Спостереження за птахами|Туризм |
| Светосила | 9.8 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Тип конструкции | Roof |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 14.14 |
| Фокусування | Важелем на корпусі |
| Ціна | 3481.00 |