


8 714 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Opticron |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Opticron |
| Вага в упаковці, кг | 1.520 |
| Вес (кг) | 1.030 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Відносна яскравість | 16.0 - 1.77 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX7, Захист від запотівання. Заповнення азотом N2 |
| Додаткові характеристики | Хомут кріплення до штативу обертається на 360°; Кришка об'єктива закріплена паском, що запобігає її втраті; |
| Диаметр выходного зрачка | 4.0 - 1.33 |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Захист | Водонепроникні, Газонаповнені, Ударостійкі |
| Зумування | Кільцем на окулярі |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Подзорная труба, Чехол, Кришка окуляру, Серветка для протирання оптики, Кришка об'єктива |
| Конструкція лінз | Ахромат |
| Корпус | Алюміній/Полікарбонат |
| Кратність | Змінна |
| Кратність наближення | 15x - 45x |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Повне багатошарове просвітлююче покриття (Fully Multi Coated) |
| Максимальне збільшення, крат | 45 |
| Межа фокусування від, м | 5.9 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5.9 м |
| Наявність | В наявності |
| Оправа окуляру | Висувна |
| Оптичний вузол | Під кутом 45º |
| Поле зору на 1000 м | 50 |
| Призми | BAK4 |
| Назначение | Охота|Спостереження за птахами|Спортивна стрільба|Фотозйомка|Відеозйомка |
| Розміри | 330 x 155 х 83 мм |
| Розміри упаковки | 395 x 160 х 110 мм |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінків | 30.0 - 51.96 |
| Фокусування | Маховиком на корпусі |
| Ціна | 8714 |