



4 801 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Opticron |
| Цвет | Черный |
| Тип | Бинокль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтервал діоптрійної корекції | +1.75/-1.75 |
| Вага в упаковці, г | 1170.0 |
| Вага, г | 885.0 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 175 x 195 x 75 мм |
| Гарантия | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Герметичність конструкції | Клас водонепроникності IPX4 |
| Додаткові характеристики | Великий діаметр окулярів; Алюмінієвий корпус; Широке поле зору; |
| Диаметр выходного зрачка | 5 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Захист | Бризкозахищені, Ударостійкі |
| Комплект поставки | Бінокль, Кришки об'єктивів, Кришки окулярів, Ремінь на шию, Серветка для протирання оптики, Чохол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Кратність наближення | 10x |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 10.0 |
| Межа фокусування від, м | 8.0 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 8 м |
| Наявність | Немає в наявності |
| Оправи окулярів | Складані |
| Покриття лінз | Повне багатошарове просвітлююче покриття (Fully Multi Coated) |
| Поле зору на 1000 м | 113.0 |
| Назначение | Повсякденне використання|Охота|Риболовля|Спостереження за птахами|Туризм |
| Регулювання міжзіничної відстані | 58-73 |
| Светосила | 25 |
| Стан товару | Новий |
| Тип конструкции | Porro |
| Тип стекла | BAK4 |
| Фактор сутінків | 22.36 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 4801.00 |