








4 488 ₴
Bo-Camp Sun Lounger 3 Positions Anthracite це зручне ліжко, яке можна взяти з собою, куди б ви не поїхали. Адже вона має компактні розміри в складеному вигляді, а вага трохи біліша за 5 кг. Ліжко легко поміститься в багажник авто і не займе багато місця у вас вдома. А завдяки трипозиційній спинці його можна використовувати як пляжний шезлонг.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Оснащене петлями для перенесення
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.40 |
| Вес (кг) | 5.20 |
| Вид | Розкладачки |
| Висота розкладачки | 28 см |
| Габарити в упаковці | 775х610х135 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Ліжко розкладне – 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг. | 100 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Поліестер |
| Наявність | Немає в наявності |
| Назначение | Кемпинговые|Пляжні|Сад город |
| Розміри | 1890x580x280 мм |
| Розміри спального місця | 189х58 см |
| Ціна | 4488.00 |