



6 686 ₴
Анатомічний надувний килимок Bo-Camp Laticuda Ergonomic Gold один з небагатьох, що здатен забезпечити комфортний відновлюючий сили сон, і ранковий заряд енергії після сну. Конструкція зі змінною товщиною килимка Bo-Camp Laticuda Ergonomic Gold створює форму, що відповідає анатомічній будові тіла людини. Двадцять три повітряні камери рівномірно розподіляють навантаження та забезпечують рівномірну теплоізоляцію по всій площі килимка. Еластичний матеріал оболонки також адаптує форму килимка під анатомічні особливості користувача. Поліуретанове покриття забезпечує додатковий захист від проколів.
Технічні характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, г | 1340 |
| Вага, г | 1200 |
| Верхний материал оболочки | Polyester 50D Stretch PU Coated (поліестер з товщиною нитки 50В і PU-покриттям) |
| Вид | Каремати |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Еластичні компресійні паски, Килимок, Ремкомплект, Чехол |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество мест | 1 |
| Материал | Polyester 50D Stretch PU Coated |
| Наявність | В наявності |
| Нижній матеріал оболонки | Polyester 50D Stretch PU Coated (поліестер з товщиною нитки 50В і PU-покриттям) |
| Назначение | Велотуризм|Для трекінгу|Экспедиционные|Кемпинговые|Туризм |
| Розміри | 191×60×14 см |
| Розміри упаковки | 28x17х16 см |
| Тип | Надувные |
| Толщина (мм) | 140.0 |