









1 824 ₴
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до цієї фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 25 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Зовнішні розміри і компоновка цієї сумки настільки продумані, що вона без проблем здатна вмістити дзеркальну камеру з чотирма об'єктивами, спалахом, зарядним пристроєм та іншими необхідними аксесуарами. Фактично для фотозйомки буде необхідний тільки штатив, все інше вміщує Vesta Aspire 25. Розроблена для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімні внутрішні розділювачі можуть бути вийнті, і це дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для фотоаппарата |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.510 |
| Вес (кг) | 0.480 |
| Вид | Сумка для фототехніки |
| Высота внутренняя | 210 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Глибина (внутрішня) | 170 мм |
| Категория | Сумки |
| Цвет | Темно-синий |
| Комплектация | Розділювачі, Сумка |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Количество отделений | 12 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Объем, л | 9.0 |
| Особенности | Водонепроникний матеріал, Відділення для планшета |
| Розміри | 290х205х255 мм |
| Розміри в упаковці | 290х205х255 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип ремня | Плечові |
| Ціна | 1824.00 |
| Ширина (внутрішня) | 260 мм |