









3 588 ₴
Uquip Roxy - це невелике, але дуже міцне і стійке крісло, завдяки широким пластиковим п'ятам ніжок, які регулюються під будь-який рівень нахилу рельєфу. Сталева конструкція каркаса без проблем витримує навантаження до 120 кг. Модель має спинку з хорошою підтримкою, завдяки чому може використовуватися, як крісло для обіднього столу на свіжому повітрі. Додаткову зручність надають м'які підлокітники, складаний сітчастий підстаканник і відкривалка для пляшок. Крісло укомплектовано чохлом зі щільної тканини, який допоможе не тільки зберігати, але й зручно транспортувати його.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uquip |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.25 |
| Вес (кг) | 5.15 |
| Вид | Крісла |
| Высота сидения | 45 см |
| Габарити в упаковці | 960х220х220 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Крісло;<br /> Чохол з ручкою; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка (кг) | 120 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Поліестер Ріпстоп |
| Наявність | Немає в наявності |
| Назначение | Кемпинговые|Риболовля |
| Розміри | 580х640х920 мм |
| Розміри сидіння | 51х35 см |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 3588.00 |